Кремлівські спортсмени “погрожують” ядерною зброєю за відсторонення від участі в Олімпіаді.

Користувачів інтернет-мережі потішили погрози російської спортсменки Світлани Хоркіної, яка «погрожувала» міжнародному олімпійському комітету ядерною зброєю: “МОК розписався в своїй нікчемності. Але зломити Росію не вийде – у неї є армія, ядерна зброя і великі люди», – зазначила вона.

Слова Хоркіної демонструють її не найкращі розумові якості.

«Як мало треба, щоб світ дізнався, що ти феєрична тупица», «коли Хоркіна крутилася на перекладині і стрибала через коня – вона здавалася набагато розумнішою», «Боїнг – збивали. З мусульманами – воюємо. На Олімпіаду – не поїдемо. У Росії плавно настав 84-й рік», «а чому мегачемпіон ядерної держави повинен на рівних боротися за вихід з групи з якимись іспанцями і словенцями», – пишуть вони.

Нагадаємо, Російську Федерацію відсторонили від участі в Олімпійських іграх-2018, які пройдуть в корейському місті Пхенчхане. Більш того, вона втратила свої повноваження в Міжнародному олімпійському комітеті. Також на Олімпіаді було заборонено використовувати в будь-якiй формi суворо використовувати російську символіку, гімн і прапор.

Джерело

Загрузка...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *