Трагедія із вбивством нареченого на весіллі отримала несподіваний поворот.

Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації прийняв рішення звільнити чотирьох медиків і відсторонити від роботи головних лікарів швидкої допомоги і районної лікарні, які не врятували пораненого на весіллі в ресторані нареченого в Обухівському районі Київщини.

Ця історія набула розголосу в ЗМІ, а рідні вже скаржилися на те, що двічі протягом години дзвонили для виклику швидкої допомоги, з диспетчером розмовляли чотири хвилини, але лікарі так і не виїхали. Івану Мандруку було 23 роки, в першу шлюбну ніч він посперечався з охоронцем ресторану, де гуляли весілля, і той встромив йому в ногу ніж.

Гості, не дочекавшись швидкої, самі повезли хлопця до лікарні Обухова, але там не виявилося ні крапельниць, ні катетера, а дії лікарів були неузгодженими.

Пацієнт у лікарні прожив ще півгодини, чергові медики пояснюють, що його стан вже був критичним – тиск не визначався, шкіра потемніла, крововтрата була несумісна з життям.

Однак чиновники не врахували виправдань медиків і звільнили всіх за невиконання професійних обов’язків. Ніхто з покараних лікарів своєї провини не визнає, а в справі тепер будуть розбиратися слідчі.

Правоохоронці вже порушили кримінальну справу за бездіяльність лікарів.

Джерело

Загрузка...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *