УВАГА! В Україні заборонили популярні ліки, які знають усі

Від 22 грудня 2017 року Україна тимчасово заборонила реалізацію (торгівля) та вживання панкреатину, йдеться в постанові Держслужби з лікарських засобів.

Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського препарату Панкреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських засобів, серії 222.621, виробництва Німеччини, – йдеться в розпорядженні на сайті відомства.

При цьому прес-служба відомства зазначила, що суб’єктам господарювання, які зберігають, реалізують і застосовують дані лікарські препарати, слід терміново перевірити наявність цих коштів. При знаходженні препаратів їх слід вилучити з продажу і помістити в карантин.

Відзначимо, що Панкреатин найчастіше призначається при порушенні звичного раціону або надмірному вживанні “важкої” їжі. Препарат також вживають при підвищеному газоутворенні, тяжкості і диспепсичних явищах, викликаних порушенням дієтичного режиму.

Відзначимо, раніше в Україні ввели заборону на пробиотик Лінекс, який застосовується для відновлення мікрофлори кишечника, зокрема, після прийому антибіотиків.

джерело

Загрузка...

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *